Milování v sene

Sex na veřejnosti a netradičních místech.

Ruku na srdce, koho z nás nepřitahuje touha občas zkusit sex i jinde, než v posteli, např. na veřejnosti. Někoho vzrušuje představa sexu v sauně, jiného v kuchyni a někteří by možná dokonce rádi zkusili sex v letadle. Každopádně je to sex na netradičních místech a o tom si přečtete zde…

Je sice krásné milovat se s přítelkyní, nebo slečnou, která nás vzrušuje v pohodlí domova a na měkké matraci s polštářkem pod hlavou. Ale po letech z každého vztahu, ve kterém partneři nemají pestrý sexuální život, chuť na sex pomalu vyprchá. Je to všedností a proste tím že je sex pořád stejný a tak vás to prostě přestane bavit.

V sexu je důležitá pestrost
Nuda je v partnerství často zabiják

V tom druhém případě sice krátkodobé partnerky na sex střídáte, ale taky je to často všední sex, protože probíhá více méně stejným způsobem, i když s jinou slečnou.

Zpestření sexuální života ! Jak ?

Samozřejmě se meze fantazii nekladou a tak je neskutečně mnoho možností, jak si svůj sexuální život přivést na zcela nový Level. Podívejme se na pár možností.

  • Koupit si hračku, pomůcku nebo sex oděv ze sexshopu
  • Co takhle netradiční sexuální praktiky a nebo polohy, zkuste co vás vzrušuje
  • Sex v trojce ! Pokud partnerka přivolí, rozhodně to stojí za to
  • Zahrajte si nějakou erotickou hru, třeba na karkulku a vlka

Jednou z nejpřitažlivějších věcí je však sex na netradičním místě

Určitě ste i vy měli hodně silné erotické fantazie, třeba o tom jak by jste si užili divoký a nespoutaný sex třeba v parku na veřejnosti. Jen vy dva na dece dál od zvědavých pohledů, relaxující partnerka by se opalovala. A však pár pohlazení na správných místech by ji určitě nažhavilo a ani by ste si nevšimli a už by její kalhotky byli všude jinde, jen ne na jejím těle.

Co když nás někdo uvidí ?

Samozřejmě že je tu velké riziko přistižení, ale právě to dodává vzrušení velký plamen. Právě to že vás u toho může někdo přichytit a vidět. Pak je docela šance že to může skončit třeba takhle.

Zdroj: Tv.nova.cz

Přesto to zkusit láká hodně lidí a není dneska žádnou raritou, pokud v parku náhodou natrefíte na pár, který si užívá divoký sex rozměrů studia Reality Kings. Nuž co, sme prostě Češi a sex na veřejnosti je pro nás ( jak je patrné ze světových statistik počtu pornostránek na stát ) velké lákadlo.

Podívejme se na místa, na kterých by si to páry nejraději rozdali ( což i dělají ).

Sex v autě

Auto je určitě nejčastějším netradičním místem pro sex nejen náctiletých kluků, kteří si prostě nemají kde s přítelkyní vrznout. Ale taky mnohem starších lidí, kteří to v autě prostě chtějí zkusit, anebo to na ně prostě nečekaně přijde.

To nejlepší je na něm asi to že skýtá mnoho možností a poloh, které musíte rozhodně zkusit. Co třeba když se partnerka opře ze zadního sedadla a opěrky a vystrčí zadek k předku auta ( nebo o kapotu auta venku pokud je teplo ). To vás čeká divoká jízda nejen ve vašem autě, ale taky v její vlhké broskvičce a věřte že to bude rozhodně stát za to.

Sex v autě
Při některých se asi fakt dá využít jen kapota.

Pokud vlastníte menší auto, např Fiat Punťo tak nebuďte smutní. Velikost auta není překážkou. I když….

Sex na kapotě však není o nic horší, avšak bez teplého dne se partnerka bude klepat nejen vzrušením ale také zimou.

Do lesa se nechodí jen na houby ale také na sex

Pokud rádi chodíte do lesa, třeba na procházky, na houby nebo jen tak relaxovat, určitě s sebou někdy vemte taky přítelkyni nebo dobrou kamarádku, pokud to mezi vámi docela jiskří. Osamotě v lese, na dece, v horkém dni je od vášnivého sexu opravdu jen krůček.

Sex v lese
Kalhotky jdou dolu často samy.

Jen si to představte. Jste spolu na dece, užíváte si ticho a zvuky přírody a začnete se líbat, mazlit a pomalu se svlékat. Mnoho času neuplyne a už ticho v lese protnou hlasité vzdychy a zvuky sexu. Po prožitém orgazmu se určitě rozhodnete, že tohle stojí za zopakování.

V kuchyni se dá dělat věcí ..

Tohle je další z míst, které je

V kuchyni jsou erotické hrátky docela časté
Představu sexu v kuchyni by rád zrealizoval snad každý muž

při sexuálních hrách nebo nečekaném výbuchu vzrušení docela běžné v erotických představách každého muže a nejedné ženy.

Představa že muž přijde do kuchyně, právě v té chvíli kdy partnerka hledá v kredenci hrnec na samém spodku police a vystrčí zadek jen v sukýnce je velice dráždivá. Většina mužů by ji pak ráda tu sukničku nečekaně vyhrnula a buď ji mušličku hned jazykem projela a nebo by do ní rovnou zkusili pomalu strčit svůj stojící klacek.

Sex v kuchyni na lince nebo na stole prostě mnohým přijde docela větší „hardcore“ než ten „obyčejný“ v posteli.

Erotické hrátky v kině vzrušují mnohé

Že v kině se nedá dělat nemorálního nic a je jisté že vás někdo uvidí ? Tak to se pletete. Sice si přímo sex v kině neužijete, ale pokud vás neskutečně vzruší taky osahávání a dráždění rukama, tak pravděpodobně začnete chodit do kina častěji.

Samozřejmě, že ve většině případů vedle vás sedí další návštěvníci vlevo i vpravo. Ale pokud vaše ruka nenápadně vklouzne přítelkyni pod kalhoty, určitě hned ucítíte vlhké kalhotky. Zkuste je odtáhnout na stranu a ukazováčkem dráždit klitoris a jezdit po skulince sem a tam. Film ji určitě hned přestane zajímat a její pozornost se přesune spíš na to, aby nezačala hlasitě sténat.

Možnosti dráždění muže ženou jsou však ještě o trošičku větší. Sice si na to málokterá holka troufne, ale stejně je hodně těch co by se zkusili nenápadně sklonit ( přikrytá třeba bundou ), rozepnout partnerovi kalhoty a vzít do pusy jeho stojící klacek. Samozřejmě pokud poblíž (hlavně vzadu a po stranách ) nejsou další diváci. Nejhorší je při tom pánové, ale být při dosahování orgazmu zticha že ?

Proč je sex v sauně tak přitažlivý ?

Sauna je dokonalým místem nejen na Relax, uvolnění se a vypocení těla od škodlivin. Pohled na zpocenou ženu s mokrými vlasy jen v osušce je hodně dráždivý. Odolat pokušení strhnout ji z ní je opravdu těžké. Pokud ste v sauně s přítelkyní sami, vzrušující představy na sebe někdy nenechají čekat. A vysvětlujte jí pak, že za svůj tvrdý stojící penis nemůžete.

Milování v sauně
Sauna je pro sex jako dělaná…

Co takhle radši na nic nečekat, strhnout ze sebe osušku a rovnou ji ho nabídnout k ochutnávce jazykem a třeba ji trošku jemně pomoct tlačením hlavy správným směrem.

Pokud však někdo vejde dovnitř, právě tehdy když bude hezky opřená o zeď a vy hluboko v ní, těžko to vysvětlíte. Ale riziko prozrazení vzrušuje hodně.

Vzrušující momenty v kanceláři

Jo já vím že i když pracujete v kanceláři, tak vaše sekretářka ne vždy splňuje vzhledem erotickou představu o sekretářce jako sexuální ďáblici. Ale zkuste si ji všímat blíž. Sice to není časté ale hodně žen pracujících jako sekretářka by podle statistik vzrušuje představa, že by je nečekaně přeříznul jejich šéf.

Pro muže pracující v kanceláři je v myšlenkách sex časté téma
Sexy sekretářce se odolává jen velice těžko

I když jsou poblíž kolegové, stejně nikdo nic nepozná, pokud budete zticha a bude to rychlovka. Za pár minut se toho dá stihnout opravdu hodně. Od vášnivé líbačky k prvnímu zásunu často neuplyne ani minuta, hlavně pokud má vaše milenka sukni. Stačí stůl, nebo židle, rozepnout poklopec a odtáhnout kalhotky. Při sexu na takovém netradičním místě často její skulina zvlhne dřív než se jí vůbec dotknete. A pak do ní jen rovnou stačí pomalu zajet, jako nožem do másla.

Pár pohybů, silnějších přírazů a jemné mačkání poprsí nebo tahání za vlasy a už ji plní rozpálené dávky vaši lávy. Samozřejmě pokud na to přistoupí a bere antikoncepci, na co nezapomínejte, nechcete-li se předčasně stát nechtěným tatínkem.

Závěrem

Sex na netradičních místech přitahuje hodně lidí. Důvodem je určitě hlavně chuť prožít něco, co vidí třeba v pornu, filmu a nebo jsou to prostě jejich erotické fantazie, které většina lidí rádo i naplňuje. I když se to může zdát někomu nemorální, faktem zůstává že takové zpestření sexuálního života zlepšuje velkou měrou vztahy a snižuje pravděpodobnost rozchodu.

Líbil se vám tento článek ? 🙂 Zanechte prosím Like stránky nahoře a nebo sdílejte. Podpoříte mně tím k další tvorbě ještě lepších článků. Pokud máte nápad, nebo názor tak ho určitě zanechte dolu v komentářích. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.