Podvodník

Seznamka Amatéři – Víte jaké sviňárny se na ní dějí ?

Udělala jsem rozhovor s jedním z členů registrovaných na erotické seznamce Amatéři. Tento 40-ti letý pán byl už několikrát podveden a okraden šikovnými podvodníky na amatérech. Přitom nejde o někoho, koho by „převezla“ i malá holka.

Seznamku Amatéři u nás, na Slovensku ale i ve světe zná hodně lidí a počet členů se počítá na statisíce. Na stránkách lidé přidávají svoje intimní fotky nebo videa, na kterých často ukazují i to, jak vypadají jejich sexuální hrátky s partnerem/partnerkou. Tak velkou galerii amatérských erotických fotek a videí nikde jinde na českých stránkách nenajdete a je tedy zřejmé že je to jedno z hlavních lákadel dalších lidí.

Bohužel jsou tam taky lidé, kteří se neregistrují s úmyslem kochat se fotkami a videi lidí. Tak jako na jiných erotických seznamkách i tady se najde hodně podvodníků vydávajíc se za ženy, kteří se snaží z lidí vylákat peníze pod záminkou sexuálního setkání s platbou předem. Někdy se dokonce skutečně na domluveném setkání, někde na soukromém místě, ukážou. Ovšem s úmyslem dotyčného okrást i osobně.

Takhle podvedený člověk pravděpodobně do smrti nezapomene na to, jak se nechal napálit.

Náhodou jsem narazila na někoho, koho takhle podvedli dokonce několikrát. S ohledem na varování dalších lidí přistoupil na rozhovor se mnou za předpokladu že nezveřejním jeho jméno. Říkejme mu třeba Michal.

Ahoj Michale, je fajn že s námi tenhle rozhovor uděláš vzhledem na to co se na netu v dnešní době děje.

Čau Teri, dělám to hlavně proto aby se nenechali další lidi napálit jako já. I když někdy se prostě těžko pozná jestli je na druhé straně chatu podvodník nebo skutečná žena, která za peníze sex poskytuje.

To je skutečně pravda, jak dlouho tedy navštěvuješ erotické seznamky ?

No popravdě se na seznamkách pohybuji už 8 let a můžu říct, že co se děje tady na Amatérech za sviňárny, tak to asi nikde jinde. Jo jasně ( protiřečila jsem ), vím že i jinde jsou podvodníci. Ale nikde v takovém rozsahu. Na každé čtyři holky podle mně vychází jeden podvodník …. nebo i podvodnice. 

 A jak si se nechal ty konkrétně napálit poprvé ?

No psal jsem si s hezkou holkou, která mi přišla hodně sympatická. Říkala že by chtěla vztah, splnit si fantazie a najít milého a hezkého chlapa jako jsem já. Tak jsme se potkali, já ji přivedl domů.

Došlo sice na sex, ale zatím co jsem potom spal mně vykradla. Ten sex ( který zase až tak moc dobrý nebyl ) mně tak vyšel na nějakých 150 000 českých korun v hotovosti a dalších 100 000 v ukradených věcech jako notebook, mobil a pár šperků.

150 000 KČ ? Ty jo tak za ty peníze jsi mohl mít radši pornoherečku. Nahlásil jsi to potom ?

Ne. Styděl jsem se a stydím se doteď že jsem takový blbec. Víš já ty peníze zas tak neřeším, protože podnikám a vydělávám dost tak mně to nebolí. Jen mně sere ta arogance s jakou si troufne ke mně domů, mazat med kolem huby a pak zdrhnout s čtvrt milionem jakoby se nechumelilo.

Tak tohle je docela síla, ale chápu tě. Co se dělo při jiných podvodech ?

No pak už jsem si při osobním kontaktu dával mnohem větší pozor a byl jsem víc opatrnější, takže se to už takhle víckrát nezopakovalo. Posílal jsem ale peníze předem některým holkám nebo „holkám“ a myslel že opravdu splní co slíbili a přijdou. Bohužel.

Podvody přes internet
Na druhé straně chatu nemusí být vždy skutečně žena.

A to mně sere nejvíc, prostě pošleš peníze a máš doklad že ty peníze jim fakt dorazili. Ale víckrát se mi stalo že i navzdory tomu že máš doklad ty holky, nebo převlečený chlapy za holky tvrdí že jim nic nepřišlo a já jsem hajzl co se je snaží podvést. Ta drzost. Zakroutil bych jím krkem. A právě tohle se děje nejvíc i na jiných seznamkách.

Myslíš že se dá podvodníky rozeznat a nebo se nenechat podvést ?

Určitě se všechny rozeznat nedá. Většina není tak blbá jako cikán co krade v sámošce ( no racism ), svoje profily mají často velice propracované a odkazy z nich vedou na další profily té fiktivní holky.

U těch méně inteligentních podvodníků stačí neposílat peníze předem, pokud nemáte důkaz že je to skutečně ten, za koho se vydává. Třeba voláním přes Skype. Ten se mi osvědčil nejvíc.Tak bude malá šance, že budete podvedeni.

Poznal si na Amatérech i holky které fakt stáli za to a byli upřimné ?

No jasně. Odkdy si dávám pozor a jsme opatrný jsem poznal docela dost holek a s některými se potkávám doteď. Buď na sex nebo jen tak.

Já ti děkuji za rozhovor Michale a ostatní lidi to ocení určitě taky.

Tak vidíte. Neopatrnost na seznamkách se může někdy draze nevyplatit. Svoje o tom ví i „Michal“, díky kterému víme jak to někteří podvodníci na lidi zkoušejí.

Nemyslete si že podveden byl pouze on. Určitě je hodně podvedených mužů ale i žen. Bohužel, a já je chápu, se to stydí přiznat a mluvit o tom. Jelikož přiznat to znamená ukázat jak jsou lidi ( a i ti velice inteligentní ) blbí, když jde o sex a sexuální služby za peníze.

Líbil se vám tento článek ? Zanechte mi laaaajk, budu fakt ráda a cením si toho. Nebo sdílejte a podpoříte tím moji tvorbu 🙂 Pokud máte názor, nebo nápad na článek určitě ho hoďte do komentáře a já se vám ozvu 😉

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.